Renovace podlahy dle typu objektu

Jste nemocnice, škola, sportovní hala, tělocvična, kulturní dům, kancelářská budova, hotel, restaurace, továrna, bytový nebo rodinný dům? Řešení máme pro každého - floor remake - renovace podlahy.

DSC 0002

Neváhejte nás oslovit ať jste jakýkoliv objekt. Naše systémy renovací povrchů podlahovin Dr. Schutz floor remake je možné použít jak pro komerční prostory, tak také pro byty a rodinné domy. V dolní části této stránky najdete přehledně rozdělené různé kategorie objektů. Pokud se v nich nenajdete, tak nevadí. Jednoduše nám napište do kontaktního formuláře a popište nám svůj problém s podlahou. Ozveme se vám a najdeme to nejlepší rešení ušité na míru přímo pro vás.

Naší specializací je renovace elastických podlahovin /PVC, vinyl, linoleum, kaučuk/, litých podlah epoxidových, polyuretanových a cementových. Renovujeme také dřevěné podlahy olejované i lakované, čistíme a impregnujeme keramickou dlažbu, přírodní a umělé kameny, kameninu, beton, terrazzo. Provádíme suché čištění koberců metodou Carpetlife s následnou impregnací vlákna. Nic není nemožné, nebráníme se výzvám.

floorcolor – renovace podlah a péče o kámen

Nabízíme nejvyšší kvalitu, profesionální servis a zaručujeme vysokou spokojenost zákazníků.