Kanceláře a administrativní budovy

Potřebujete renovovat podlahy ve vaší kanceláři? Jsou opotřebené, nehygienické, špatně se čistí, nevypadají už opticky dobře? Chtěli byste změnit barevnou koncepci nebo oživit kompletně vzhled? V tom případě je pro vás ideálním řešením renovace vaší podlahy systémem Dr. Schutz floor remake. Tento několikrát oceněný a certifikovaný systém je vhodný pro všechny elastické podlahoviny /PVC, LVT, vinyl, linoleum, kaučuk/, lité epoxidové a polyuretanové podlahy, minerální cementové podlahy, dřevěné lakované a olejované podlahy, keramickou dlažbu, kamenné podlahy atd.

Teppich Buero

ODOLNOST – systém Dr. Schutz floor remake zaručuje velmi vysokou odolnost vůči zatížení

Podlahy v kancelářích a administrativních budovách jsou vystaveny každodennímu silnému mechanickému zatížení. Kancelářské židle a kolečkové židle způsobují poškrábání a poškození povrchu.

Neošetřené podlahy nebo běžnými polymerními disperzemi ošetřené podlahy se rychle poškozují: škrábance a rýhy, otěr a jiná mechanická poškození se zanášejí nečistotami a zvýrazňují se.

Čištění poškozených povrchů je čím dál náročnější a dražší. Ideálním řešením je dlouhodobá renovace povrchu podlah systémem Dr. Schutz floor remake. Vaše podlaha získá maximální odolnost proti zatížení, odolnost vůči otěru a bude chráněna proti škrábancům, skvrnám a jiným vlivům.

Speciální polyuretanové laky, které se při renovaci používají, splňují na 100% požadavky normy DIN EN 14085 (odolnost vůči kolečkovým židlím) na všech elastických podlahách.

Dr. Schutz floor remake zaručuje nejvyšší odolnost vůči zatížení

 • Polyuretanový lak má maximální odolnost vůči otěru.
 • Chrání dlouhodobě podlahu před poškozením vzniklým mechanickým zatížením.
 • Podlaha zůstane opticky krásná a bude mít významně delší životnost.

HOSPODÁRNOST – sanace podlahovin systémem Dr. Schutz floor remake je ekonomická, šetří čas a náklady

Pokud jsou kanceláře vytížené a je nutné provést renovaci podlahovin, tak jde téměř vždy o čas. Dlouhá odstávka prostor nebývá možná a často se renovace dlouhou dobu odkládají.

Dr. Schutz floor remake systém nabízí perfektní řešení s minimálním výpadkem provozu. V objektech, kde je nutné okamžitě po renovaci spustit naplno provoz, to umožňuje speciálně vyvinutý lak UV PU Siegel, který se vytvrzuje UV-zářením.

Podlahy v kancelářských a administrativních prostorách je možné renovovat s minimálním výpadkem provozu a s úsporou až 50% nákladů ve srovnání s kompletní výměnou podlahy. Po renovaci budou opět vypadat jako nové.

Současně se významně zjednoduší, zefektivní také běžné denní čištění, které bude mnohem úspornější.

Dr. Schutz floor remake nabízí mnoho ekonomických výhod

 • Ze starých podlah vytvoří nové a moderní podlahoviny
 • běžné denní čištění je jednodušší a levnější, odpadá nutnost provádět pravidelně základní čištění a opakované aplikace ochranných nátěrů. Tím vzniká velká úspora chemikálií a vody.
 • Jedinečný ekologický lak PU NEO, který neobsahuje rozpouštědla ani izokyanáty, se postará o zdravé klima v prostoru.

PROTISKLUZNOST A BEZPEČNÝ POHYB OSOB – floor remake splňuje všechny požadavky norem na výbornou

Úrazy na pracovišti, které vzniknout uklouznutím nebo pádem, mohou způsobit problém oběma stranám. Normy pro bezpečný pohyb osob ve veřejných prostorách předepisují dané stupně protiskluznosti podlahoviny a také minimální součinitel smykového tření.

Vyšší bezpečnost je vyžadována např. v kantýnách a kuchyních. Díky systému Dr. Schutz floor remake je možné na každé staré podlaze provést odpovídající protiskluzné nátěry dle požadavku norem pro příslušné prostory. Pomocí nátěrů je možné vyrobit protiskluznost R9, R10 nebo R11. Nátěry mají součinitel smykového tření vyšší než 0,5.

Systém Dr. Schutz floor remake splňuje požadavky norem pro bezpečnost na pracovišti

 • Každou podlahu je možné povrchově upravit dle požadavku pro konkrétní prostor
 • Protiskluzné vlastnosti laků R9, R10 a R11 jsou testovány a certifikovány
 • Podlahy jsou i po aplikaci protiskluzných laků snadno jednoduše a efektivně čistitelné

ATRAKTIVNÍ OPTICKÝ VZHLED – barevný systém Dr. Schutz floor remake dokáže vytvořit zcela nový vzhled podlahy

Podlahy v kancelářských prostorách jsou vystaveny velkému zatížení. Tím trpí jejich funkčnost a také optický vzhled. Vznikají škrábance, skvrny, otěr vlivem židlí a různá zabarvení vznikající migrací změkčovadel.

Systém Dr. Schutz floor remake nabízí perfektní řešení pro všechny nevzhledné a poškozené podlahy. Renovace transparentním lakem oživí barvu a vzhled stávajícího povrchu, podlaha bude opět vypadat jako nová, škrábance a drobná poškození budou opravena.

Staré podlahy není nutné vytrhat. Je možné je v krátkém čase přetvořit na nové, atraktivní a moderní.

Je možné použít dvě různé metody renovace: Renovace transparentním lakem vrátí podlaze barvu a vzhled, jemné škrábance a mechanická poškození budou opravena. Další možností je kompletní barevná renovace povrchu, která umožňuje absolutní změnu barev a zcela nový design. Na povrch lze zároveň pomocí speciálních fólií aplikovat např. logo firmy.

Systém Dr. Schutz floor remake vytváří moderní podlahy

 • kreativní techniky umožňují individuální přetvoření každého prostoru dle vašeho přání
 • firemní loga, nápisy, popisky, směrové systémy je možné integrovat přímo do podlahy
 • finální uzavírací OnTop polyuretanový lak se postará o dlouhodobou ochranu a trvalé udržení krásy vaší podlahy

UDRŽITELNOST – vsaďte na renovaci, která je ohleduplná k životnímu prostředí a zaručuje udržitelnost

Produkty, které jsou v systému Dr. Schutz floor remake používány, jsou velmi ohleduplné k řemeslníkům, uživatelům i k životnímu prostředí. Laky mají velmi nízké emise a jsou certifikovány na mnoho parametrů.

Prostory, ve kterých je renovace prováděna, mohou být v nejkratším možném čase po zaschnutí a vytvrzení laku opět používány bez jakéhokoliv pachového zatížení. Speciální laky jsou zcela neškodné jak pro zpracovatele, tak pro osoby, které jsou během zpracování v bezprostřední blízkosti.

V neposlední řadě je díky našemu systému redukován nebezpečný odpad a jsou chráněny cenné přírodní zdroje. Dr. Schutz floor remake = velký přínos k ochraně životního prostředí.

Dr. Schutz floor remake významně přispívá k ochraně zdraví a životního prostředí

 • floor remake vytvoří ze starých podlah zcela nové. Odpadá likvidace starých podlah.
 • běžné denní čištění je jednodušší a levnější, odpadá nutnost provádět pravidelně základní čištění a opakované aplikace ochranných nátěrů. Tím vzniká velká úspora chemikálií a vody.
 • Jedinečný ekologický lak PU NEO, který neobsahuje rozpouštědla ani izokyanáty, se postará o zdravé klima v prostoru.

KOBERCE A TEXTILNÍ PODLAHOVINY – hygienicky čisté koberce v kancelářích

Mnoho kanceláří je vybaveno textilní podlahovinou – kobercem. Při velké zátěži se mnosem nečistot a vlhkosti vlákno znečišťuje do hloubky, rozlité tekutiny, jako například káva nebo ovocné šťávy, způsobují skvrny.

Zapomenout nesmíme ani na bakterie a jiné zárodky, která nacházejí v koberci živnou půdu. Čištění koberců probíhá zpravidla narychlo a nedostatečně večer nebo v noci špatnými metodami Zpravidla krátce po čištění dochází k rychlému opětovnému znečištění. Kvalitně vyčištěný a ošetřený koberec vypadá nejenom dobře, ale stará se také o příjemné klima v prostoru – a také dlouho vydrží!

Naši specialisté vám kompetentně poradí a nabídnou vám takové řešení pro čištění koberců, které jim vrátí hebkost a krásu. Doporučí vám také správnou techniku pro důkladné a kvalitní vysávání koberců.

Dr. Schutz floor remake se postará o hygienu a čistotu všech koberců

 • Floor remake zaručuje hloubkové vyčištění vlákna – díky efektivní kartáčové mechanice a speciálnímu přírodnímu granulátu
 • Nečistota usazená v hloubce vlákna, skvrny, bakterie aj. budou odstraněny
 • Žádná odstávka provozu, koberce jsou pochozí i během čištění a ihned po skončení prací je možné je používat

SANITÁRNÍ PROSTORY v kancelářských budovách a možnost jejich rychlé renovace

Při renovaci povrchu podlahy v administrativních budovách nesmíme zapomenout také na sociální zařízení a sanitární prostory.

Vedle hygieničnosti a optického vzhledu je zde také velmi důležitá protiskluznost a s tím spojená bezpečnost při pohybu osob. Vysoce zatěžované šatny, mokré prostory a sanitární zařízení je možné perfektně renovovat v nejkratším možném čase. Po našem zásahu budou opět vypadat jako nové. Odpadají vysoké náklady na stavební renovace a dlouhé odstávky provozu.

Místo odstranění starých keramických dlažeb je možné provést v několika málo pracovních dnech jejich kompletní renovaci buď transparentním lakem, barevným lakem nebo také elastickým litým systémem. Sanace systémem Dr. Schutz floor remake splňuje požadavky normy DIN 51097 pro mokré prostory, protiskluznost R11 a skupina C na bosou nohu.

Sanace a renovace sociálních a sanitárních prostor

 • Velmi krátký výpadek provozu
 • Téměř žádný hluk ani špína během realizace
 • Běžné denní čištění bude poté mnohem jednodušší a levnější
 • Protiskluznost – nátěry splňují požadavky norem pro bezpečnost na pracovišti
 • Nátěry mají vysokou chemickou odolnost (moč, krev, dezinfekční prostředky atd.)

NÁBYTKOVÉ KLUZÁKY – optimální ochrana proti poškození podlah

Podlahy lakované systémem Dr. Schutz floor remake splňují požadavky normy DIN EN 14085 (test odolnosti na kolečkovou židli) – žádné poškození po 25.000 otáček.

Také pro ostatní nábytek a židle bez koleček, např. v čekárnách nebo jídelnách, nabízíme kvalitní a speciální kluzáky. Ty chrání podlahu trvale proti poškrábání, jsou vysoce odolné a univerzálně použitelné pro téměř každý typ židle a nábytku.

Přehled výhod při použití kluzáků ScratchNoMore

 • Absolutně nehrozí poškrábání podlahy
 • Odolnost vůči mokru
 • Silně tlumí hluk
 • Jednoduchá montáž
 • Vhodnost pro každou židli a nábytek
 • Image firemní prostory
 • Image orientační systémy
 • PU Siegel velká hala final
 • Kaučuk schody před a po
floorcolor – renovace podlah a péče o kámen

Nabízíme nejvyšší kvalitu, profesionální servis a zaručujeme vysokou spokojenost zákazníků.