Renovace betonové / teraco podlahy a teracových schodů

Beton a teraco patří k tradičním podlahovým materiálům. Tyto povrchy jsou velmi odolné proti zatížení a mají dlouhou životnost. Přesto není možné zabránit opotřebování jejich povrchu při vysokém zatížení.

Teraco

Postupem času se objevují škrábance, skvrny, zabarvení spár ať už vlivem chemikálií nebo různých usazenin. Podlaha se poté velmi obtížně čistí a začne vypadat nehygienicky a nevzhledně. Náklady na čištění a náročnost čištění je čím dál větší. Výměna podlahoviny není ještě v plánu, byla by příliš drahá. Prostory by se musely odstavit na dlouhou dobu a v objektu by byl hluk, špína a prach. To vše není nutné! Systémy WEISS Péče o kámen umožňují rychlou alternativu - renovaci povrchu bez nutnosti výměny podlahy. Vaše teraco nebo beton bude opět zářit jako nový!

Renovace teraca a betonu

Chtěli byste zrenovovat znečištěný, opotřebený nebo poškrábaný povrch vašeho teraca nebo betonu?
Široká a kompletní paleta čistících produktů umožňuje provádět na všech betonových a teraco površích kompletní renovační a čistící práce. Trápí vás usazeniny vodního kamene, rezavé skvrny, zbytky spárovacích hmot na povrchu kamene? Máte na kameni mastné nebo olejové skvrny? Potřísnili vám řemeslníci kámen epoxidovým lepidlem? Systém WEISS Péče o kámen nabízí řešení na spousty problémů.

Po vyčištění nebo přebroušení kamene nabízíme dlouhodobé ochranné impregnace. Účinnou ochrannou složkou hlavních impregnací jsou fluoropolymery, které vytvářejí velmi odolný povrch s odolností vůči vodě, mastnotám, olejům a voskům. Nezvýrazňující impregnace nechávají betonu a teracu zcela jeho přirozený vzhled.

Renovační proces podlahy

  • základní hloubkové čištění nebo popřípadě broušení povrchu
  • neutralizace povrchu kamene na pH 7
  • aplikace impregnace dle přání

Výhody systému WEISS Péče o kámen

  • rychlost realizace
  • nízké hlukové zatížení prostoru
  • žádné prachové zatížení
  • rychlé schnutí impregnací

Produkty společnosti WEISS Péče o kámen jsou vyráběny podle nejmodernějších standardů. Všechny impregnace jsou na vodní bázi, jsou tudíž velmi ohleduplné k životnímu prostředí, neobsahují rozpouštědla, nebezpečné látky a jsou pachově neutrální.

floorcolor – renovace podlah a péče o kámen

Nabízíme nejvyšší kvalitu, profesionální servis a zaručujeme vysokou spokojenost zákazníků.