Renovace podlahy dle typu podlahy

Renovujeme a opravujeme povrchy téměř všech typů podlah. Elastické podlahoviny /PVC, vinyl, LVT, linoleum, kaučuk/, dřevěné a korkové podlahy lakované, olejované a voskované, ESD elektrostaticky vodivé podlahy, lité podlahy epoxidové, polyuretanové a minerální cementové, keramickou dlažbu, přírodní a umělý kámen, kameninu, terakotu, beton, teraco. Renovace podlah = floorcolor!

20161019 092335

Neváhejte nás oslovit ať už máte jakýkoliv typ podlahy. Naše systémy renovací povrchů podlahovin Dr. Schutz floor remake a WEISS Péče o kámen je možné použít pro téměř každou podlahu. V dolní části této stránky najdete přehledně rozdělené různé kategorie podlahovin. Pokud se v nich nenajdete, tak nevadí. Jednoduše nám napište do kontaktního formuláře a popište nám svůj problém s podlahou. Ozveme se vám a najdeme to nejlepší rešení ušité na míru přímo pro vás.

Naší specializací je renovace elastických podlahovin /PVC, vinyl, linoleum, kaučuk/, litých podlah epoxidových, polyuretanových a cementových. Renovujeme také dřevěné podlahy olejované i lakované, čistíme a impregnujeme keramickou dlažbu, přírodní a umělé kameny, kameninu, beton, terrazzo. Provádíme suché čištění koberců metodou Carpetlife s následnou impregnací vlákna. Nic není nemožné, nebráníme se výzvám.

floorcolor – renovace podlah a péče o kámen

Nabízíme nejvyšší kvalitu, profesionální servis a zaručujeme vysokou spokojenost zákazníků.