PU COLOR - Změna barvy, grafiky a designu podlahy

Nelíbí se vám už barva / dekor podlahy, který jste si před mnoha lety vybrali? Dr. Schutz floor remake = Podlahu nevyhodit, ale nově přetvořit. Barevná renovace podlah je rychlým, ekonomickým, dlouhodobým a atraktivním řešením!

PU COLOR - Změna barvy, grafiky a designu podlahy

Miliony m2 stávajících podlahovin musí být každý rok strženo, protože jsou opotřebovány, opticky neodpovídají požadavkům doby nebo nově zařízenému interiéru. Vytrhat a znovu položit znamená ale také: dlouhý výpadek provozu, vysoké náklady na likvidaci staré podlahy a položení nové a také silné zatížení životního prostředí.

Inovativní 2-komponentní polyuretanové barevné laky od Dr. Schutz dokáží obnovit všechny elastické podlahy /PVC, vinyl, CV, linoleum, kaučuk/, lité podlahy epoxidové, polyuretanové, cementové a také keramickou dlažbu. Základem pro výběr barvy je barevnice RAL K5, barevný lak ale vyrábíme také dle barevnic NCS2, Sikkens a Pantone - téměř 5000 barev! Všechno kreativně a individuálně dle vašich představ a přání. Na podlaze lze tvořit různou grafiku, vkládat loga nebo směrové ukazatele. Barevný Dr. Schutz floor remake systém má téměř neomezené možnosti.

Práce jsou prováděny bez hluku, bez prachu, špíny a bez nutnosti dlouhé odstávky. To vše za až o 50% nižších nákladů ve srovnání s pokládkou nové podlahy. Nechte se přesvědčit!

  • PU Color barevnice RAL
  • Floor remake čtyři kroky k výsledku
  • floor remake design rybičky
  • PU Color design dopravní hřiště
floorcolor – renovace podlah a péče o kámen

Nabízíme nejvyšší kvalitu, profesionální servis a zaručujeme vysokou spokojenost zákazníků.